HiFuture FutureTour Pro Bluetooth 5.2 Hybrid ANC Aktif Gürültü Engelleme Mikrofonlu Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

HiFuture markasının FutureTour Pro modeli, kablosuz aktif gürültü engelleme (ANC) özellikli Kulak Üstü kulaklıklar arasında öne çıkıyor.

Kategoriler: ,
  • Türkiye Distribütör Garantili
  • Üstün Performans
  • Yüksek Malzeme Kalitesi
  • 2 Yıl Garantili


Teknolojik Özellikler

Bluetooth 5.2 desteği, kulaklığın güçlü kablosuz bağlantı sunmasını sağlıyor. Ayrıca, etkili aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği sayesinde dış sesleri etkili bir şekilde filtreleyerek dinleyiciye kaliteli ses deneyimi sunuyor.

 

Aktif Gürültü Engelleme (Hybrid ANC) Performansı

FutureTour Pro’nun aktif gürültü engelleme performansı -30 ila -33dB arasında değişiyor, bu da kullanıcının dış ortamdaki gürültüyü etkili bir şekilde azaltmasına olanak tanıyor.

 

Yapay Zeka Destekli Çağrılar

Daha net bir ses için, yapay zeka destekli çağrı özelliğimiz ses kalitesini artırır ve görüşmelerinizi sorunsuz hale getirir.

 

Hoparlör ve Ses Kalitesi

40mm çapında ve 32Ω±15% empedansına sahip hoparlörler, yüksek kaliteli ses deneyimi sunar. Dual EQ özelliği sayesinde standart ses ayarı ile bas destekli ses ayarı arasında geçiş yapabilir, müziği kişiselleştirebilirsiniz.

 

Döndürülebilir ve Katlanabilir Tasarım

HiFuture’ın FutureTour Pro modeli, ultra yumuşak kaliteye sahip, taşıması kolay katlanabilir tasarıma sahip bir kulaklıktır. Dönebilen kulaklık kabı ve ayarlanabilir baş bandı lastiği, uzun süreli kullanım sırasında üst düzey konfor sağlar.

 

Kablosuz Bluetooth 5.2 Tekolojisi

Bluetooth 5.2 sayesinde kablosuz menzil 10 metreye kadar ulaşabilir. Bu, kullanıcının cihazıyla arasındaki mesafeyi korurken özgürce dolaşmasına olanak tanır.

 

AUX Kablo Bağlantısı

FutureTour Pro paketi içinde bulunan AUX kablosu ile ses deneyiminizi güncelleyin ve favori müziklerinizi dinleyin.

 

35 Saate Kadar Dayanıklı Pil Ömrü

500mAh batarya ile donatılan FutureTour Pro, ANC kapalıyken 35 saat, ANC açıkken ise 27 saat müzik çalma süresi sunar. Hızlı şarj özelliği sayesinde sadece 2.5 saatte tam şarj edilebilir.

 

Karbon Siyah Renk Tasarımı

FutureTour Pro, zarif siyah rengi ile şıklığı ve modern tasarımı bir araya getirir. Bu özelliklerle donatılmış olan FutureTour Pro, kullanıcılarına yüksek performanslı bir kablosuz kulaklık deneyimi sunmayı hedeflemektedir.

 

Seyahate Hazır

FutureTour Pro kulaklık paketimizde ek bir kulaklık kılıfı bulunmaktadır, böylece seyahatlerinizde daha fazla kolaylık yaşayabilirsiniz.

 

Paket İçeriği

1x HiFuture FutureTour Pro Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

1x 3.5mm AUX Kablosu

1x Type-C Şarj Kablosu

1x Kulaklık Kılıfı

1x Kullanım Kılavuzu & Garanti Belgesi

Marka

HiFuture

Model

FutureTour Pro

Ürün Rengi

Siyah

Ürün Ağırlığı

275g

Kulaklık Türü

Kablosuz ANC Kulak Üstü Kulaklık

Bluetooth Versiyonu

5.2

Aktif Gürültü Engelleme (ANC)

Var

Şarj Portu

Type-C

Şarj Olma Süresi

Yaklaşık 2.5 Saat

ANC Performansı

Yaklaşık (-30dB)~(-33dB) Hibrit ANC

Müzik Çalma Süresi

35 Saate kadar (ANC açık iken 27 Saate kadar)

Hoparlör Derecelendirilmiş Güç

20mW

Hoparlör Çapı

40mm 32Ω±15%

Kablosuz Menzil

10 metre (Serbest Alan)

Ses Çözümlenmesi

SBC, AAC

Frekans Tepkisi

20-20kHz

Mikrofon

Çok yönlü mikrofon

Pil

500mAh

Giriş Gerilimi ve Akımı

DC5.0V 1A

Ürün Boyutları

163.5*192*82.4 mm

Barkod

6972576181350

HiFuture, geleceğin ses deneyimini başlatma hedefiyle doğmuştur. Kurucularımız, etki yaratma arzusu ve hayallerini gerçekleştirme isteğiyle hareket etmişlerdir. Günümüzde HiFuture, bu vizyonu gerçekleştiren bir teknoloji lideri konumundadır.

HiFuture, mükemmeliyeti benimseyen bir ekip tarafından yönetilmektedir, bu ekip uzman mühendisler ve tasarımcılardan oluşmaktadır. Bizim için mükemmeliyet, yalnızca yüksek kaliteli ürünler sunmakla kalmaz, aynı zamanda bakım, değer, uzmanlık ve konforun bir araya geldiği bir deneyim sunmakla da ilgilidir. Ses deneyimini optimize etmek için çaba harcarız, kulakta rahatça oturan ve doğanın ince detaylarını hissettiren bir deneyim sunarız.